ПРОСЛАВА ДАНА ШКОЛЕ

Дан 15.новембар је протекао свечано и у знаку игре и песме, јер смо тада славили наш Дан школе.

Почео је тако што смо дочекали наше госте: родитеље, децу, колеге из других школа као и наше колеге који су отишли у пензију. Поздравним говором директорка Марица Ременски је отворила приредбу и доделила поклоне и вредне награде ђацима који су у прошлој години освојили награде на разним такмичењима, као и колегама наше школе. На почетку је хор отпевао химну школе на челу са наставницом музичког Златом Јеремић и до краја приредбе је дочарао песмом страдање младих каплара по којима је и добила назив наша школа.

Многа су деца учествовала са својим рецитацијама, са песмом и игром, али посебно истичемо ученике од првог до четвртог разреда који су ове године узели веће учешће у извођењу тачака и учесвовању у припреми Дана школе. Биле су ту фолкфлорне игре из Шумадије, секција сценског покрета и драме која се предствила својом тачком, како глумачком тако и играчком, да би опет на крају завршили са песмом један тако свечани дан.

Чекамо поновни сусрет са нама драгим гостима и радујемо се идућој години и нашем посебном дану - ДАНУ ШКОЛЕ.